KONTAKT Sønderborg Køkkenet

 

HOVEDKONTOR / FABRIK

ÅBNINGSTIDER:

SØNDERBORG KØKKENET 
Ellegårdvej 23B
DK-6400 Sønderborg
CVR nr. 11729673
Tlf +45 74 42 92 20
Mail: info@sonderborg-kokken.dk 

 

 

 

Mandag Kl. 8.00 - 16.00
Tirsdag Kl. 8.00 - 16.00
Onsdag Kl. 8.00 - 16.00
Torsdag Kl. 8.00 - 16.00
Fredag Kl. 8.00 - 14.30

Søndage - ÅBENT HUS 
Næste gang: Den 08.10.2017
Find nærmeste forhandler 

Kl. 10.00 - 15.00

Efteråsferie lukket: Uge 42

 
   

 


 

PERSONLIG KONTAKT:

 

 DIREKTION

 

BOGHOLDERI / MARKETING

Direktør Johnny Petersen | Sønderborg Køkkenet

Johnny Petersen
CEO/Direktør/Chefdesigner
johnny@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

Conny Benthin | Sønderborg Køkkenet

Conny E. Benthin
Bogholder/Marketing
conny@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

 

 ORDRE / ADMINITRATION

 

 PRODUKTION / INDKØB

Margit Rerup Lemmegaard | Sønderborg Køkkenet

Margit Rerup Lemmegaard
Kontorassistent 
margit@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

Bent Frøhlich | Sønderborg Køkkenet

Bent Frøhlich
Produktionsleder
bent@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

Annika Bladt Petersen | Sønderborg Køkkenet

Annika Bladt Petersen
Ordreassistent
annika@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

Leverandør-faktura | Sønderborg-Køkkenet

Mail adr.: Leverandører
faktura@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

Linda Brochner Hansen | Sønderborg Køkkenet

Linda Brochner Hansen
Ordreassistent 
linda@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

 

 

Birgit Fleckenstein | Sønderborg Køkkenet

Birgit Fleckenstein
Ordreassistent 
birgit@sonderborg-kokken.dk

 

 

 

   

 

ROMANTIC HOMES - er designkøkkener med stil og stemning.

Køkkenkollektionen

Nordisk
Linie
AluFlex
TopGreb
Gribegreb

Antik
Antique Lifestyle
Copenhagen Classic
Skagen Living
Denmark Style 
Woodliving Lifestyle

Klassisk
Grebsløs
Plus serien
Shaker
Malet

 

Bad, garderobe og opbevaring

Bad
Bryggers
Walk-in og garderobe
Skydedøre
Vinskabe
Design møbler 
Køkkentrend
Designmesse Milano

Specielle løsninger 
BASELIFT/Elevation 
Total renovering
Sommerhus
Priseksempler

Andet
Udstillingskøkken sælges
 

 

 

 

 

 

 

Om Sønderborg Køkkenet

Hvem er vi
Forhandlere
Design Center
Nyheder-Blog
Bestil katalog
Få en aftale 
Tilmelding nyhedsbrev
Cookies og persondatapolitik

Teambuilding 
indland og udland

Bliv forhandler
Ledige stillinger



 

Kontakt Sønderborg Køkkenet

Sønderborg Køkkenet
Hovedkontor/Udstilling
Ellegårdvej 23B
6400 Sønderborg
Tlf 74 42 92 20 


Mailadr.: info@sonderborg-kokken.dk

     sonderborg_kokken i Sønderborg, Syddanmark, DK på Houzz